8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Реєстрація бізнесу

Реєстрація товариств (ТОВ), приватних підприємств (ПП), акціонерних товариств (АТ) в Рівне

Державна реєстрація:

Також наша компанія спеціалізуються на ліквідації підприємств і супроводі процедури банкрутства.

Реєстрація бізнесу в Рівному

Державна реєстрація підприємств – обов’язкова юридична дія при їх заснуванні. Це процесуально-правова дія, внаслідок якої підприємство включене до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Крім повного спектру юридичних послуг ми пропонуємо такі послуги, як реєстрація бізнесів в різноманітних організаційно-правових формах- підприємницьких товариств (ТОВ), реєстрація приватних підприємств (ПП) та реєстрація акціонерних товариств (АТ). Повний професійний супровід з першого кроку, юридична допомога та надання консультацій (в т.ч. онлайн консультації).

Наша компанія візьме на себе усі етапи створення, державної реєстрації, перереєстрації, легалізації фірм, товариств, компаній та будь-яких інших юридичних осіб в Рівному та області.
В послугу реєстрації ТОВ, АТ, ПП крім супроводу з перших кроків, входить юридичний аутсорсинг поточної діяльності, послуги корпоративних юристів і т.ін..

З нашою допомогою Ви можете зареєструвати підприємство юридичну особу в Рівному, та пройти всі пов’язані юридичні процедури, державну реєстрацію (з представництвом в органах державної реєстрації), оформлення установчих документів, реєстраційних карток і не тільки, прийняття рішень про заснування і т.д.
Крім того, реєстрація ТОВ, тощо, передбачає отримання унікального найменування при реєстрації, розробку статуту, оформлення необхідних установчих документів.

Реєстрація підприємств у Рівному за допомогою наших спеціалістів – це повний професійний супровід при постановці на облік Фіскальною службою та іншими органами держави. Також до послуг реєстрації входить оперативне отримання реєстраційного та податкового свідоцтв, довідок, виготовлення та отримання печаток, штампів, вибір умов обслуговування при відкритті поточних та розрахункових рахунків в банках.

У випадку, якщо реєстрація підприємства в Рівному та області здійснюється нерезидентом – фізичною особою – наші спеціалісти допоможуть отримати ІПН (ідентифікаційний код).

Скористайтесь також консультаціями та рекомендаціями щодо порядку найму робочого персоналу, «вірних» повноважень виконавчих органів, вибору оптимальної системи оподаткування для економії Ваших коштів та часу.
Наші юристі та адвокати в Рівному допоможуть у разі вирішення корпоративного спору про вихід учасників з товариства, виключень учасників, продажу частки; ми проконсультуємо з усіх нюансів процедур реєстрації підприємств в Рівному та області.

Реєстрація товариств в Рівному

Реєстрація фірм будь-яких організаційно-правових норм, зазвичай, передбачає стандартний набір документів, якого достатньо для започаткування підприємницької діяльності, хоча процедура реєстрації періодично зазнає певних законодавчих змін та спрощень, за якими необхідний постійний нагляд та контроль.

Серед послуг реєстрації підприємств, які ми надаємо, є певні обов’язкові послідовні дії – підготовка рішення засновника, статуту, відкриття тимчасового рахунку для формування статутного капіталу, інвестиційного рахунку (при необхідності), внесення КВЕДів, оформлення платіжних документів, реєстраційної карти, виготовлення печаток та штампів, підготовка платіжних документів, оформлення картки із зразками підписів керівництва, відкриття рахунків в банку.

Є також і додаткові необов’язкові послуги по реєстрації підприємств, які також надаються нашою компанією, серед них оформлення документації платникам ПДВ, свідоцтво платника єдиного податку, отримання торгового патенту, акредитація як суб’єкта ЗЕД в митній службі.

Важливо!!!
При здійсненні реєстрації підприємства, фізичні особи, що виступають як засновники юридичної особи і зареєстровані як ФОП – повинні надати копії свідоцтва держреєстрації ФОП для усунення недоліків при внесенні даних до ЄДРПОУ
Засновник повинен надати повну інформацію з документами, підтверджуючими структуру власності засновників, яка дасть змогу встановити кінцевих власників істотної участі цих юридичних осіб