8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Господарські та корпоративні спори

Господарські спори являють собою розбіжності чи конфліктні ситуації, які виникають під час ведення підприємницької діяльності. Господарські справи (спори) за змістом поділяються на спори, які виникли у зв’язку із укладанням, розірванням чи зміною господарських договорів; справи (спори), які пов’язані з виконанням договору чи інших зобов’язань; господарські суперечки з інших питань.

Адвокат по господарським та корпоративним справам допоможе вирішити господарський конфлікт на будь-якій стадії, надасть юридичну консультацію, прийме участь у переговорах, підготує необхідні документи для подачі у суді, представить та захистить Ваші інтереси у виконавчих службах.

Наш адвокат по господарським та корпоративним спорам володіє знаннями та досвідом у будь-яких галузях права, крім того, є фахівцем у процедурі банкрутства, бухгалтерії та питаннях антимонопольного законодавства.

Ми надаємо правову допомогу у таких категоріях спорів (справ):

• спори, які виникли у зв’язку із майном – правом володіння, розпорядження, користування;
• спори, які виникли у зв’язку із укладанням чи виконанням договорів постачання, перевезення вантажу, будівництва, страхування, оренди, підряду, зберігання, тощо;
• спори, які виникли у зв’язку із здійсненням корпоративних прав; використанням інтелектуальної власності; використанням під час господарювання природними ресурсами;
• спори, які виникли у зв’язку із випуском, придбанням, реалізацією цінних паперів;
• спори, які виникли при укладанні договорів, виконанні чи припиненні зобов’язань, визнанні зобов’язань недійсними;
• спори, які виникли у зв’язку із відшкодуванням збитків, матеріальної чи моральної шкоди; виплатою штрафів, пені, неустойки;
• спори, які виникли при визнанні суб’єкта господарювання банкрутом;
• інші господарські спори (справи).

Висока кваліфікація, тривала практика, тактовність наших фахівців – адвокатів та юристів по господарським та корпоративним справам (спорам) дозволяють на початкових етапах співпраці визначити ймовірний подальший результат того чи іншого господарського спору.

Тактовність та дипломатичність наших фахівців збереже ділові відносини між конфліктуючими сторонами без шкоди Вашому бізнесу!

Ми цінуємо Вашу довіру і завжди виконуємо свою роботу на належному рівні!

Пам’ятайте! Чим раніше притягнений у справу адвокат чи юрист у господарському процесі, тим сприятливіший результат та більше гарантій у справі (спорі).