8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по трудовим спорам в м. Рівне

Більшість людей рано чи пізно стикалися з випадками, коли їх трудові права було порушено, інакше кажучи виникали трудові спори. Мало хто наважувався захищати свої права через суд, або ж звертатися за допомогою до юристів по трудових та корпоративних спорах. Це обумовлено рядом факторів – невіру в судову систему, незнання способів захисту і елементарний страх перед роботодавцем.

Захищати свої права чи ні – особиста справа кожної людини. Та якщо Ви все ж прагнете відновити справедливість – звертайтеся до наших фахівців, які є досвідченими професіоналами в галузі трудових справ і спорів. По статистиці судової практики у 95% трудових спорів між працівником та роботодавцем рішення приймаються все ж на користь працівника.

Наш адвокат по судовим спорам представить Ваші інтереси, які виникли у разі неналежного оформлення на роботу, невиплати або затримки заробітної плати, незаконного звільнення, поновлення на роботі, будь-яких неправомірних стягнень по заробітній платі, компенсацій; у разі відмови в прийнятті на роботу, відмови у наданні відпустки, витребування трудової книжки, незаконного переведення на іншу посаду, роботу та ін..
Для повноцінного захисту своїх прав і працівник і роботодавець можуть скористатися декількома способами вирішення трудового конфлікту:

Працівники захищають свої права:

• за зверненнями до профспілок;
• за зверненнями до органів Держнагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства;
• за зверненнями до комісії по трудовим спорам;
• за зверненням до суду.

Роботодавці захищають свої права:

• за допомогою звільнення працівників;
• накладаючи на працівників дисциплінарні стягнення;
• за допомогою звернення до комісії по трудовим спорам;
• за зверненнями до суду.

Як правило, останньою інстанцією для захисту постраждалої сторони є суд. Але він вимагає не тільки знання закону, а й практики та досвіду в судових справах.
Тож, звернувшись до наших адвокатів по судових спорах, Ви маєте можливість отримувати консультації, захист та представництво в суді та інших органах та організаціях, юридичний супровід ведення переговорів, захист своїх законних прав та інтересів.

Ми надаємо юридичні послуги по трудовим та корпоративним спорам задля того, щоб людина змогла уникнути неприємностей у галузі трудового господарства, або ж, у разі їх виникнення – оперативно і з вигодою для себе їх завершити.