8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по земельним справам в Рівне

Земельний спір – це конфлікт, який виник між юридичними чи фізичними особами з питань порушення прав володіння, користування, розпорядження землею. Крім фізичних та юридичних осіб учасниками земельних правових відносин можуть виступати державні органи.

Земельні спори, без перебільшень, вважають досить складним напрямком в практиці юристів. У часи радянського союзу прав власності, як таких, не існувало, тому досвід у вдалому вирішенні спорів в даній галузі напрацьований слабо. Крім того, постійні зміни в законодавстві здатні заплутати будь-кого.

Здійснення будь-яких операцій чи дій із землею, нерухомістю вимагають грамотного юридичного оформлення, що є досить складним завданням. У зв’язку із не досить досконалим законодавством в галузі земельного права самостійне проведення навіть найпростішої операції може закінчитися обманом.

Міфом також є переконання, що для оформлення нерухомості чи землі достатньо лише послуг нотаріуса. До повноважень нотаріуса входить лише правильне оформлення паперів та їх реєстрація, а от перевірити їхню законність та справжність зможе лише кваліфікований юрист із земельних питань та нерухомості, який має багаторічний досвід та добре розуміється у законодавстві.

Грамотний земельний адвокат чи юрист – це професіонал, який проконтролює всі етапи укладання угоди та вбереже Вас від неприємностей та проблем, тому його присутність при здійсненні операцій не просто бажана, а необхідна.

Безсумнівно, найважливішим об’єктом власності є земля, через що вона часто стає причиною суперечок та конфліктів, які розгортаються між суб’єктами, претендуючи ми на право її володіння й використання. Якраз в таких випадках і потрібна кваліфікована юридична допомога щодо земельних справ та нерухомості.

Захист права людини на землю гарантується законом. В той же час між людьми часто виникають земельні спори:

• пов’язані з захопленням чужих ділянок та порушення прав добросусідства;
• пов’язані з визнанням прав власності на землю;
• суперечки у зв’язку із невірною реєстрацією прав власності;
• інші види спорів та суперечок.

Наші юристи з земельних справ та нерухомості надають професійну юридичну допомогу, а саме:

• оформлення угод, пов’язаних із землею;
• представництво в судах та в різних державних органах та інстанціях;
• розділ землі;
• визначення порядку користування землею;
• інші послуги.

Не пускайте незрозумілу для Вас ситуацію на самоплив – довіртеся нашим досвідченим висококваліфікованим адвокатам в м.Рівне.