8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Транспортні спори, міжнародні перевезення – адвокат в м. Рівне

В галузі автомобільного транспорту, в тому числі і транспортних правовідносинах, характерною ознакою є обмежений її характер. Відрізняючи транспортні правові відносини від цивільного законодавства, а саме відповідальність за порушення зобов’язань по договору, можна зауважити, що межі відповідальності в автотранспортних правовідносинах встановлені виключно статутом автомобільного транспорту (САТ).

У тому разі, коли зобов’язання не виконані, або виконані неналежним чином (не по статуту) автотранспортні підприємства, організації, вантажоодержувачі, вантажовідправники несуть відповідальність тільки в межах, які передбачені відповідною статтею (статтями) даного статуту. Підприємство чи організація ж відшкодовують лише прямі збитки та втрати, а саме ті, які було нанесено під час перевезення їхнім транспортом.

Ще однією особливістю щодо відповідальності в договорі є наявність таких випадків, при настанні яких підприємство чи організація звільняються від відповідальності за нестачу, втрату, пошкодження чи псування вантажів внаслідок:
• особливих властивостей вантажів (здебільшого природних);
• вини відправника вантажу чи одержувача;
• здачі вантажів для перевезення без вказування в документах його особливих властивостей, які вимагають спеціальних умов чи застережних заходів під час його зберігання та перевезення;
• дефектів тари, упаковки, які не виявлені зовнішнім виглядом при прийманні вантажу до моменту перевезення, або ж застосування такої тари, яка не відповідає встановленим стандартам, властивостям вантажів, при відсутності сліду пошкодження упаковки (тари) в дорозі;
• здачі вантажів для перевезення, температура чи вологість яких перевищують норми.

Зауважимо, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» органом ліцензування діяльності по наданню послуг перевезень автомобільним транспортом є Головна державна інспекція автомобільного транспорту. Здійснення функцій по підготовці, переоформлення, видачі ліцензій, її копії чи дублікату, визнанні ліцензій недійсними, анулювання ліцензій покладено на територіальні органи Головної автотранспортної інспекції в областях.

Спеціалісти нашої адвокатської компанії нададуть повний комплекс юридичних послуг щодо оформлення ліцензій для діяльності у сфері перевезення внутрішніх та міжнародних перевезень вантажів, пасажирів автомобільним транспортом для фізичних та юридичних осіб. Наш адвокат по транспортним справам, міжнародним перевезенням представить Ваші інтереси як в суді, так і в інших організаціях.

Нижче наведений орієнтовний перелік послуг, які надає адвокат по транспортним справам (міжнародні перевезення) щодо ліцензування:

• консультації з питань процедури отримання ліцензії;
• інформування про діюче законодавство у сфері ліцензування;
• підготовка, подання пакету документів згідно з вимогами Мінтранспорту України;
• отримання ліцензій, ліцензійних карток.