8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по житловим справам (спорах)

Вагому частину нашого життя зачіпають житлові відносини і часто є найбільш важливими у житті. При виникненні суперечок стосовно Вашого житла не варто заощаджувати на консультації досвідченого юриста по житловим справам, адже інколи ця консультація – запорука успішного вирішення спору.

Житлові спори є дуже специфічною категорією справ, які вимагають постійної уваги юриста, відстеження законодавчих змін, досвіду судової практики.

Види житлових спорів

Всі спірні питання з приводу житлової площі можна розділити на кілька типів: спірні питання за будівельним договором між забудовником і громадянами, розбіжності з приводу виселення із службових або житлових квартир, спірне питання щодо переведення житлового приміщення в нежитлове.

Всі житлові спори та суперечки щодо житлової площі розділені на декілька типів: спори по договору будівництва між забудовником та громадянином; спори та суперечки щодо виселення із житлових чи службових квартир; спори з приводу переведення статусу приміщення – з житлового в нежитлове.

Житлові спори включають такі категорії справ:

Адвокат по житлових спорах може зіграти вирішальну роль на Вашу користь саме при своєчасному зверненню.

Наші юристи допоможуть вирішити житлові спори, такі як:

Кваліфікований та досвідчений адвокат по житловим спорам повинен володіти усіма повноваженнями, встановленими законом та захищати права та законні інтереси свого довірителя.

Безсумнівно, наші юристи дотримуються правил адвокатської таємниці та професійної етики. Саме на адвоката покладається обов’язок доведення обґрунтованості або заперечення цивільних позовів щодо житлових спорів та суперечок та надання доказів

Адвокати та юристи нашої компанії завжди нададуть кваліфіковану юридичну допомогу з житлових питань, оформлять всю необхідну документацію та представлять Ваші інтереси в судах.