8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Сьогодні бізнес найбільше хвилює наступне питання:

що необхідно зробити найперше в зв’язку з прийняттям нового профільного закону “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” для уникнення негативних наслідків?

Для реалізації нових можливостей необхідно привести установчі документи Товариства до законодавчих вимог. Адже після закінчення річного строку для добровільного виконання вимог закону – статут Товариства буде недійсний, а контрагенти, банки та органи державної влади не зможуть прийняти старий статут в роботу.

Наші спеціалісти допоможуть Вам привести статут Вашої організації у відповідність до вимог Закону. Ми надамо для Вас наступний пакет послуг:

консультація з питань перереєстрації статуту і дії нового закону про ТОВ;
розробка і узгодження з клієнтом індивідуальної редакції статуту, протоколу загальних зборів (рішення учасника);
підготовка довіреності на внесення змін;
організація підписання документів у нотаріуса;
оплата адміністративного збору (за необхідності), заповнення реєстраційної картки та подача документів державному реєстратору;
отримання виписки, якщо додатково проводиться зміна адреси, назви, директора ТОВ.

Наші переваги:

Репутація

Наша компанія має значний досвід в сфері реєстрації та юридичного супроводу бізнесу в Рівненській області, і всі наші клієнти задоволені результатом. Гарантувати Вам впевненість в результаті – наше приорітетне завдання.

Швидкість

Завдяки значному досвіду в сфері реєстрації бізнесу, наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.

Конфіденційність

Забезпечуємо жорстку конфіденційність інформації та матеріалів, зберігаємо адвокатську таємницю у відповідності із Законом.

Доступність

Наші спеціалісти впевнено говорять про складні речі простою, доступною для кожного клієнта мовою, легко вміють знайти правильний підхід до складної ситуації і грамотно її вирішити.