8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по спадковим справам

Питання спадщини є актуальними протягом усього життя. Для того, щоб при вирішенні спадкових спорів близькі люди не перетворилися на ворогів – довіртеся професійним юристам по спадковим справам. Лише кваліфікований юрист, адвокат зможе надати експертну оцінку будь-яких нюансів конкретної ситуації. Наш досвід та наявні знання дозволять оцінити всі Ваші перспективи у якості спадкоємця.

Спадкування – досить складний процес, особливо для тих людей, котрі вперше стикаються з ним. Часто при спадкуванні допускаються помилок, які бувають невиправними. Наш адвокат по спадковим справам допоможе швидко і розумно вирішити будь-які проблеми при спадкуванні, а також проконсультує з питань спадщини.

Наш адвокат по спадковим справам має успішний досвід у вирішенні питань спадкування на будь-якій стадії судового провадження. Ми надаємо як кваліфіковані консультації з питань спадщини, так і юридичну допомогу.
Щодо питань спадщини, наведемо перелік наших послуг:

Для уникнення неприємностей при розподілі спадщини краще одразу ж звернутися за кваліфікованою допомогою адвоката по спадкових справах, який має досвід у даній галузі. Для початку варто визначити вид спадкування, так як в кожному з них є свої тонкощі. Законодавством України встановлені терміни, у які про себе повинні заявити спадкоємці. У випадках, коли Ви пропустили встановлений термін ми зможемо допомогти Вам у відновленні терміну і надати юридичну допомогу в подальших питаннях спадкування. Безумовно, ми займаємося складанням заяв, в т.ч.позовних, та необхідним переліком документів до суду.

Наш адвокат зі спадщини також надає правову допомогу при визнанні недійсним заповіту, при зміні черговості отримання прав на спадкування, усуненні від спадщини або зміні черговості її прийняття, встановлення факту спільного проживання.
Звернувшись до наших адвокатів ми гарантуємо Вам конфіденційність, професійність та оперативність наших дій!