8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по податкових справах

Перевірка Державної Фіскальної Служби (ДФС) нерідко приносить неприємності суб’єктам господарювання, через які виникають так звані податкові спори. Вирішення такого роду справ (спорів) варто довірити кваліфікованому юристу чи адвокату, який допоможе в оскарженні податкових рішень, актів, дій органів ДФС, тощо.

Адвокат (юрист) по податковим справам – це висококваліфікований професійний радник з будь-яких питань стосовно ДФС. Саме він забезпечить ведення справ (спорів) та судових процесів з органами ДФС, адміністративне оскарження актів ДФС та ін.

Наше адвокатське об’єднання допоможе вирішити спори (справи) з органами ДФС, а саме з митницею щодо недекларування товарів чи грошей понад норми; повернення конфіскованого майна, грошових коштів; оскарження постанов про адмінвідповідальність, дій митних органів; повернення митних платежів та ін..  Ми маємо багатий досвід виграних справ у спорах з ДФС саме по митній галузі.

Ми надаємо як письмові та і усні консультації з митних та податкових спорів та знаходимо оптимальне їх вирішення на Вашу користь. Наш адвокат по податкових справах та митних спорів представить та захистить Ваші інтереси в судах, спростує доводи митних органів та ДФС.

Наша компанія має неабиякий досвід вирішення справ у податковій та митній сферах – супровід перевірок ДПІ, оскарження дій інспекцій, оскарження податкових рішень. Окрім цього, ми маємо кваліфікованих аудиторів та бухгалтерів, допомогу котрих важко переоцінити.

Наші юристи/адвокати по справам Державної фіскальної служби допоможуть Вам у таких питаннях:

Наші юристи приділяють особливу увагу податковим спорам (справам), адже через обмежені терміни підготовки необхідних документів для оскарження перевірок чи дій органів ДФС передбачених законодавством, оперативне реагування здебільшого відіграє основну роль у якості нашої роботи.

З будь-яких юридичних чи правових питань щодо порушення з боку органу ДФС радимо якнайшвидше звернутись безпосередньо до юриста/адвоката, який вчасно проаналізує ситуацію та розробить юридично обґрунтовані способи виходу із певної суперечливої ситуації.