• (097) 124-42-42

Зв’яжіться з нами

8:00 - 19:00

Графік роботи Пн. -Пт.

Facebook

Twitter

Search
Menu
 

Спливає строк для приведення статуту ТОВ у відповідність із Законом. А Ви привели свій статут у відповідність?

Адвокат в Рівне | Юрист в Рівне | Юридичні послуги - Адвокатське об'єднання > Новини  > Спливає строк для приведення статуту ТОВ у відповідність із Законом. А Ви привели свій статут у відповідність?

Спливає строк для приведення статуту ТОВ у відповідність із Законом. А Ви привели свій статут у відповідність?

Сьогодні бізнес найбільше хвилює наступне питання:

що необхідно зробити найперше в зв’язку з прийняттям нового профільного закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» для уникнення негативних наслідків?

 

Для реалізації нових можливостей необхідно привести установчі документи Товариства до законодавчих вимог. Адже після закінчення річного строку для добровільного виконання вимог закону – статут Товариства буде недійсний, а контрагенти, банки та органи державної влади не зможуть прийняти старий статут в роботу.

 

Наші спеціалісти допоможуть Вам привести статут Вашої організації у відповідність до вимог Закону. Ми надамо для Вас наступний пакет послуг:

  • консультація з питань перереєстрації статуту і дії нового закону про ТОВ;
  • розробка і узгодження з клієнтом індивідуальної редакції статуту, протоколу загальних зборів (рішення учасника);
  • підготовка довіреності на внесення змін;
  • організація підписання документів у нотаріуса;
  • оплата адміністративного збору (за необхідності), заповнення реєстраційної картки та подача документів державному реєстратору;
  • отримання виписки, якщо додатково проводиться зміна адреси, назви, директора ТОВ.

 

Наші переваги:

Репутація

Наша компанія має значний досвід в сфері реєстрації та юридичного супроводу бізнесу в Рівненській області, і всі наші клієнти задоволені результатом. Гарантувати Вам впевненість в результаті – наше приорітетне завдання.

 

Швидкість

Завдяки значному досвіду в сфері реєстрації бізнесу, наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.

 

Конфіденційність

Забезпечуємо жорстку конфіденційність інформації та матеріалів, зберігаємо адвокатську таємницю у відповідності із Законом.

 

Доступність

Наші спеціалісти впевнено говорять про складні речі простою, доступною для кожного клієнта мовою, легко вміють знайти правильний підхід до складної ситуації і грамотно її вирішити.

No Comments

Leave a Comment