8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Спливає строк для приведення статуту ТОВ у відповідність із Законом. А Ви привели свій статут у відповідність?

Сьогодні бізнес найбільше хвилює наступне питання:

що необхідно зробити найперше в зв’язку з прийняттям нового профільного закону “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю” для уникнення негативних наслідків?

 

Для реалізації нових можливостей необхідно привести установчі документи Товариства до законодавчих вимог. Адже після закінчення річного строку для добровільного виконання вимог закону – статут Товариства буде недійсний, а контрагенти, банки та органи державної влади не зможуть прийняти старий статут в роботу.

 

Наші спеціалісти допоможуть Вам привести статут Вашої організації у відповідність до вимог Закону. Ми надамо для Вас наступний пакет послуг:

 

Наші переваги:

Репутація

Наша компанія має значний досвід в сфері реєстрації та юридичного супроводу бізнесу в Рівненській області, і всі наші клієнти задоволені результатом. Гарантувати Вам впевненість в результаті – наше приорітетне завдання.

 

Швидкість

Завдяки значному досвіду в сфері реєстрації бізнесу, наша компанія може задовольнити потреби клієнтів в найкоротші терміни.

 

Конфіденційність

Забезпечуємо жорстку конфіденційність інформації та матеріалів, зберігаємо адвокатську таємницю у відповідності із Законом.

 

Доступність

Наші спеціалісти впевнено говорять про складні речі простою, доступною для кожного клієнта мовою, легко вміють знайти правильний підхід до складної ситуації і грамотно її вирішити.