8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Адвокат по адміністративних справах в м.Рівне

Адміністративне право врегульовує відносини у сфері контактів з органами державної влади.

Кожна фізична чи юридична особа неминуче має справу з адміністративними правилами, приписами, скаргами, чиновницькою ієрархією у державних установах і т.ін.. Саме тому підприємцю знадобиться уповноважений юрист чи адвокат по адміністративним справам – представник та захисник у даній сфері права.

Наш адвокат по адміністративним справам в м.Рівне зможе визначити, яку бездіяльність чи дію можна вважати адмінправопорушенням, ступінь відповідальності, заходи покарання беручи до уваги діюче законодавство.

В більшості випадках результат справи, розміри втрат та штрафів залежить саме від дій юриста/адвоката по адміністративним справам (спорам), адже саме він може розібратися в нюансах справи і вплинути на результат на Вашу користь. Неабияку роль відіграє і те, що кваліфікований адвокат по адмінсправам підкаже і направить на вірний шлях під час суперечок та позовів для захисту своїх інтересів та прав.

Наші досвідчені юристи нададуть послугу адміністративного адвоката, розглянуть будь-які адміністративні справи/спори.

Ми вирішимо наступні питання:

Ми представимо Ваші інтереси та захистимо Ваші права під час адміністративних судів, в органах державної влади та інших організаціях.

До Ваших послуг:

Звернувшись у нашу адвокатську компанію Ви отримаєте висококваліфікований захист та необхідну правову підтримку на будь-якому етапі адміністративного процесу.

У своїй роботі ми керуємось принципами порядності, чесності, законності, надання пріоритету інтересів клієнта.  Адвокати Феміда Плюс мають можливість захищати Ваші інтереси  в судах Рівного,Рівненської  області та інших  регіонах  України.