Адвокат по договірним зобов’язанням

Практично у кожного в житті, неважливо чи це директор організації чи домогосподарка, настає час, коли приходиться заключати той чи інший договір. Тим, хто чи не щодня стикається з підписанням договору добре відомо, що правильно складений документ відверне Вас від можливих майбутніх проблем з його виконанням і звільнить Вас від витрати зайвих грошей, часу та хвилювань, пов’язаних з його неналежним виконанням. Адже іноді навіть найпростіші договірні зобов’язання ведуть за собою нескінченні судові тяганини, і в подальшому заплутане виконання судових приписів.

Що ж стосується підприємницької діяльності, то неможливо уявити її здійснення без укладання різного роду господарчих договорів. Вступаючи у договірні відносини, сторони зобов’язані в першу чергу дотримуватись законодавства та слідувати поставленої мети договору. Саме в таких ситуаціях потрібен адвокат по договірним зобов’язанням.

У сфері господарсько-правових відносин нерідким явищем є допущення правопорушень суб’єктами господарювання. Згідно з нормами законодавства у господарському праві за вчинення таких правопорушень застосовуються різного роду заходи відповідальності (санкції). Теорія господарського права визначає такі заходи (санкції) як відокремлений вид відповідальності – господарсько-правова відповідальність.

Розглядаючи принципи господарсько-правового законодавства можна зробити висновок, що така відповідальність є матеріальною, і за її порушення застосовують санкції економічного (майнового) характеру. Слід зауважити, що господарсько-правове законодавство з-поміж інших закріплює принцип повної майнової відповідальності, навіть до оголошення банкрутства.

Спеціалісти нашої юридичної компанії надають послуги юридичного аналізу договорів (угод), юридичний супровід укладання договорів, надають допомогу в розробці протоколів розбіжностей до договорів, здійснюють правовий аналіз діючих договорів на відповідність їх діючому законодавству.

До Ваших послуг висококваліфікований та досвідчений адвокат по договірним зобов’язанням, який надасть вищезгадані юридичні послуги на професійному рівні.
Крім того, наші спеціалісти нададуть Вам допомогу у розробці та здійсненні оптимальної схеми договірних взаємовідносин, враховуючи Ваші інтереси та побажання.

Саме комплексний підхід у сфері договірних зобов’язань дозволить Вам досягнути максимально вигідного економічного ефекту та застерегти від негативних наслідків в ході виконання договірних зобов’язань, як у підприємницькій діяльності так і при інших громадянсько-правових договорів, застереже від можливих несприятливих моментів та ризиків при укладанні, зміні та виконанні договорів, правових угод та контрактів.