8:00 - 19:00
Графік роботи Пн. - Пт.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг. Вигоди та переваги

Коронавірусний карантин вплинув на лише на побут громадян, а й змусив переглянути організацію та фінансування бізнес процесів підприємств та фізичних осіб-підприємців. Для оптимізації витрат на забезпечення виробничої діяльності, власники бізнесу дедалі частіше  залучають до роботи сезонних або тимчасових працівників, а деякі процеси доручають стороннім вузькоспеціалізованим організаціям. Наприклад, такі як упакування і доставка, реклама, маркетинг, юридичний  та бухгалтерський супровід.

Поговоримо саме про переваги бухгалтерського супроводу або бухгалтерського аутсорсингу, адже серед них :

– економія коштів на утримання бухгалтера або штату постійних співробітників;

-відсутність або мінімізація витрати по оплаті за установку, обслуговування спеціалізованих програм, курсів підвищення кваліфікації, т. д.;

-висока якість виконаних робіт — ведення податкового обліку, бухгалтерського та управлінського виконують професіонали з великим досвідом, які не бояться труднощів, знаходять шляхи до вирішення навіть найскладніших завдань;

-варіативність покладених функцій на спеціаліста з бухгалтерського обліку(окрім ведення обліку та складання звітності, це може бути організація платежів, ведення управлінського обліку, здійснення контролю за виконанням економічних показників підприємства тощо).

Слід зауважити, що спеціаліст з бухгалтерського обліку може також проводити внутрішній аудит та надавати рекомендації з оптимізації витрат підприємства.

Усі перелічені вище переваги є суттєвими, але враховуючи те, що кожна компанія унікальна зі своїми індивідуальними потребами, то можна розглядати поєднання штатної роботи бухгалтерії підприємства з послугами аутсорсингу. Це забезпечить завжди свіжий неупереджений погляд професіонала на сталі, відлагоджені бізнес процеси всередині бізнесу, що в свою чергу спонукатиме до постійного розвитку і удосконалення фінансово-економічної служби підприємства.

 

Спеціаліст з бухгалтерського обліку та аудиту
Наталія (068) 353-61-64