АДВОКАТ ПО СУПРОВОДУ БІЗНЕСУ

Для нормального управління бізнесом та його успішного функціонування необхідна грамотна правова підтримка у різних сферах права.

Побудова найоптимальніших економічних схем, вирішення спірних питань, які виникають при провадженні господарської діяльності потребують спеціалізованих знань у різних сферах права.


Відсутність правової підтримки в умовах конкуренції може призвести до краху підприємства. Будь-яка діяльність потребує всебічного юридичного захисту власних інтересів та інтересів замовника. Крім цього, у процесі діяльності підприємство контактує з державними органами, судами, що дуже часто призводить до виникнення спорів та неприємностей, не кажучи вже про трату часу та втому.

Утримання штатного юриста не завжди доцільно і вигідно, тому малі та середні підприємства часто обирають юридичний супровід, а точніше адвоката по супроводу бізнесу, так як об’єм робіт та виникаючих питань не є постійним та настільки великим, щоб була необхідність у штатному юристу.

Якщо на Вашому підприємстві немає юриста, виникли спірні питання, які вимагають незалежної кваліфікованої експертизи, необхідний юридично грамотний та ексклюзивний договір або ж Ви не знаєте, як оптимально спланувати господарську діяльність для мінімізації ризиків – радимо звернутися до нашого кваліфікованого та досвідченого адвоката по супроводу бізнесу.

Юридичний супровід бізнесу

Юридичне обслуговування бізнесу – це комплексний супровід діяльності суб’єктів будь-яких форм власності з усіх юридичних та правових питань, що виникли в процесі діяльності. Юридичний супровід підприємницької діяльності є важливим фактором при супроводі, обумовлено це тим, що у разі порушення юридичними особами правових норм настає юридична відповідальність, що призводить до фінансових втрат, збитків та іноді банкрутства. Адвокат по супроводу бізнес потрібен для вчасного прийняття юридично грамотних та виважених рішень, знизити комерційні та фінансові ризики та вирішити уже існуючі проблемні питання чи спори.

Послуги по супроводу бізнесу

Наші фахівці при юридичному супроводі бізнесу нададуть такі послуги:

  • консультації з питань тлумачення та правильного застосування юридичних норм в цивільній, трудовій, корпоративній, податковій сферах;
  • розробка, укладання угод, аналіз, претензійні роботи, протоколи розбіжностей та ін..
  • переговори з партнерами;
  • врегулювання питань заборгованостей в досудовому порядку;
  • вирішення конфліктних питань юридичного характеру;
  • корпоративна документація та робота з нею;
  • врегулювання трудових спорів та суперечок;
  • представлення в судах та інших організаціях;
  • послуги адвоката по супроводу бізнесу та ін..